صندلی برقی - شرکت صنعت نواز

صندلی برقی


صندلی برقی یکی از مدرنترین و جدیدترین محصول در نوع خود میباشدکه شرکت آریا صنعت نواز مفتخر به طراحی و تولید آن گردیده است.

شرح

 

صندلی برقی UN-3216

 

صندلی برقی یکی از مدرنترین و جدیدترین محصول در نوع خود میباشدکه شرکت  صنعت نواز مفتخر به طراحی و تولید آن گردیده است.

این صندلی با بدنه از جنس فلز و پوشش رنگ الکترواستاتیک و با قطعات تزیینی بدنه ABS میباشد موتورهای کار گذاشته شده روی این صندلی، خارجی و بی صدا و با کنترل از راه دور بصورت سیم میباشد. صندلیهای برقی با طراحی نوین و آسان و قابلیت تنظیم در هر ارتفاع را دارد و به صورت تخت و صندلی در می آید و پشت سری و جلوپایی آن برای راحتی کار متحرک میباشد.

چرم استفاده شده در این صندلیها از مرغوب ترین چرم موجود در بازار و از نوع چرم مالزی درست شده و در رنگها مختلف تولید میشود. فوم استفاده شده در این صندلیها از نوع فوم گرم برای دوام هرچه بیشتر صندلی ساخته و تولید میشود.

این شرکت یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش برای مشتریان عرضه مینماید.

کاربردهای صندلی:آرایشگاههای مردانه,آرایشگاههای زنانه,سالنهای بزرگ آرایش و پیرایش,آموزشگاههای آرایشگاهی,کلینیک دندانپزشکی,بیمارستانها,آزمایشگاهها,سالنهای ماساژ

نام اختصاصی:صندلی آرایشی مردانه,صندلی آرایشی زنانه,صندلی اصلاح,صندلی کوتاهی وکوپ,صندلی ابرو واصلاح,صندلی برقی تمام اتوماتیک,تخت تاتو,تخت برقی تاتو,تخت برقی ماساژ,صندلی برقی آرایشگاهی,صندلی برقی

بازنگری ها

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.